Štěňata I

Speciál pro štěňata, ve kterém najdete to, na co nebývá v živých kurzech čas a i kdyby byl, neodnesete si z toho zdaleka tolik, jako když se můžete na vše soustředit v klidu doma.

Kurz je určený pro štěňata od dvou měsíců. Prostě hned, jak si štěně přivezete domů, nebo těsně předtím, ale i kdykoliv potom, třeba když časem zjistíte, že vám ta teorie přece jen chybí.
A nebude to jen o teorii, i když bez té se vážně neobejdete!
Pokud nemáte blízko žádnou dobrou psí školu, nebo máte, ale nestíháte, nebo se na vás nedostalo místo, i v těchto případech je ideální volbou online kurz 🙂
Výhoda online kurzu je i to, že nemusíte čekat, až bude mít pejsek dokončené očkování. Můžete začít hned. A nebude se učit jen štěně, ale hlavně vy.

A co vás čeká? Naučíte se základy psí řeči, to aby s vámi vůbec řeč byla. Abyste rozuměli tomu, co vám pejsek říká a mohli na to správně reagovat. Velká část psích problémů začíná právě tady. V prvních 5 lekcích vás čeká i teorie učení, prostě takové „jak na to“. A hned si to vyzkoušíte v praxi. K teorii patří i to, jak fungují odměny a tresty a co dělat, když nám odměna přestane fungovat. Dozvíte se něco i o tom, jak štěně správně socializovat, protože právě tohle ovlivní celý váš život se psem.

Pejska čeká seznámení s takovými věci, jako je vodítko a chůze na něm. Spolu se naučíte některé přivolávačské hry, aby přivolání fungovalo a přitom to byla zábava. Začneme také se sebekontrolou, protože co je lepšího než pes, který se dokáže ovládat sám. Slouží to i jako prevence lovení. Naučí se také to, že místo/pelech/klec je ta nejlepší věc na světě.


V ceně kurzu je 2 x e-book:

Tipy na psí potřeby, na co si dát pozor při jejich výběru a něco o psí stravě a odměnách.

Návod na štěně: Co dělat, když nás štěně zlobí.Jak to bude probíhat:

Budeme se potkávat prostřednictvím platformy ZOOM. Vy si nic stahovat nemusíte, před zahájením kurzu dostanete odkaz, který bude platný po celou dobu konání.

Jednotlivé lekce se budou nahrávat pro potřeby kurzistů, nikdo jiný k nahrávkám nemá přístup. Pokud chcete mít přístup Vy, budete potřebovat účet na Google a mailovou adresu, která je s tímto účtem spojená. Tu mi prosím pošlete. Odkaz na záznam dostanete na mail vždy po lekci.

Co potřebujete:

  • Kameru. Bez té to nepůjde. Stačí samozřejmě ta v notebooku.
  • Pokud možno odpočinuté štěně ne hned po krmení.
  • A pamlsky, které pejskovi chutnají.

Tímto kurzem (a navazujícími kurzy Štěňata II a Štěňata III) už prošlo hezkých pár pejsků a jejich dvounožci píšou třeba toto 🙂 :

Reference:

Rozhodně doporučujeme! Absolvovali jsme on-line kurzy Štěňata I, II a III. Získali jsme cenné rady v začátcích výcviku, které nám moc pomohly pro další práci s naší stračenkou. Kurz je veden profesionálně, součástí jsou i praktické ukázky, aby bylo vidět jak to má ideálně vypadat, když pejsek dělá na povel co má. Mohli jsme také porovnat dovednosti ostatních pejsků kurzu i trable jejich majitelů. Lenka poradí, vysvětlí, názorně ukáže s Dorkou🦮, materiály jsou k dispozici, aby se k nim člověk mohl vrátit, když potřebuje. Ještě jednou díky.“
Ondřej B. & Auris

Online kurz s Lenkou byl super,moc díky.Doporučuji všem, za nás perfektně vysvětleno a s čímkoliv nám Lenka poradila.“
Irena H. & Charlota

„S Rickem moc děkujeme za skvělé základy, nedokážu si začátky bez webináře představit!“
Katka R. & Rick


Kdy začínáme:

ve čtvrtek 30.5.24 v 18:00 – 19:00 (další lekce: 6., 13., 20., 27.6.)

Přihlašování:

Kolik ještě máme míst: 5 (z 5)

Kolik to stojí:

5 lekcí/1490,- (v ceně je i studijní materiál, který dostanete na mail vždy po lekci).

POZOR! Přihláška je platná až po zaplacení, poté také dostanete potvrzení na mail.

Číslo účtu: 160278888/0300 nebo můžete zaplatit přímo přes QR kód:

Dotazy posílejte na mail barbaka.dog@gmail.com nebo použijte formulář níže.


Přihláška:

Zásady ochrany osobních údajů

Zpět na Kurzy