Webinář

samota

Webinář se zaměřuje spíše na začátečníky a ty, kteří tento problém ještě neřešili, nebo chtějí vědět víc. Pokud už pes nějaké potíže se samotou typu separační úzkost má, je to spíše na individuální konzultaci.

Půjdeme na to hezky od začátku: čemu se vyhnout a na co si dát pozor u štěněte, nebo když jsme delší dobu se psem doma. Dostanete tipy, jak psa na samotu připravit, čím ho zabavit a čeho se vyvarovat při venčení před vaším odchodem. Podíváme si i na to, jak vypadá a probíhá stres u psů a jak ho poznáte. Dozvíte se, co je a co není separační úzkost. A naučíte se hru, která vám pomůže, když na vás pes neustále visí.


Jak to bude probíhat: Webinář proběhne přes aplikaci ZOOM. Nemusíte si nic stahovat, na mail vám přijdou přístupové údaje, stačí jen rozkliknout.

Kdy se to koná: živě ve čtvrtek 25.1.24 od 20h. Bude pořízen záznam, který bude k dispozici jak pro účastníky živého přenosu, tak i pro další zájemce kdykoliv poté, a to po přihlášení (pomocí formuláře níže) a připsání platby na účet. Pozor, přístup k záznamu bude jeden týden!

Po přihlášení a připsání platby na účet dostanete potvrzující mail a další informace včetně přístupových údajů.

Záznam: Webinář bude k shlédnutí na Youtube po přihlášení k vašemu Google účtu. Abych vám jej zpřístupnila, posílejte mi prosím v přihlášce tu vaši emailovou adresu, která je s tímto vaším účtem spojená.


Kolik to stojí: 380,-

Číslo účtu: 160278888/0300

POZOR: Přihláška je platná až po připsání částky na účet. Poté vám na mail přijde odkaz na webinář, který budete mít přístupný po přihlášení k vašemu účtu na Googlu.

Zásady ochrany osobních údajů